Szkoły Św. Tomasza Z Akwinu - Szkoła Podstawowa (Brzozowy Kąt) |
1
21-311 Brzozowy Kąt
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Ks. Lucjana Niedzielaka - Filia w Olszewnicy |
170
21-302 Olszewnica
Polska |
Szkoła Podstawowa w Walinnie |
71
21-311 Walinna
Polska |
Szkoła Podstawowa w Woli Chomejowej |
85
21-345 Wola Chomejowa
Polska |
Szkoła Podstawowa w Krasewie im. Żołnierzy Wyklętych |
84
21-345 Krasew
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Płk. Pil. Z. Krasnodębskiego w Woli Osowińskiej |
ul. Parkowa 7
21-345 Wola Osowińska
Polska |
Zespół Szkół im. Jana Pawła Ii Szkoła Filialna w Sętkach |
32
21-307 Sętki
Polska |
Szkoła Podstawowa w Domaszewnicy |
8
21-307 Kolonia Domaszewska
Polska |
Szkoła Podstawowa Imienia Błogosławionego Księdza Jerzego Popiełuszki w Kępkach |
26A/-
21-307 Kępki
Polska |
Szkoła Podstawowa w Sobolach |
69C
21-307 Sobole
Polska |
Zespół Szkół im. Jana Pawła Ii - Szkoła Filialna w Paskudach |
62
21-307 Paskudy
Polska |
Zespół Szkół im. Jana Pawła Ii Szkoła Podstawowa w Ulanie-Majoracie |
53
21-307 Ulan-Majorat
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Lotnictwa Polskiego w Komarówce Podlaskiej |
ul. Wojska Polskiego 7
21-311 Komarówka Podlaska
Polska |
Szkoła Podstawowa Imienia Tadeusza Kościuszki w Czemiernikach |
ul. Kocka 45
21-306 Czemierniki
Polska |
Szkoła Podstawowa w Branicy Radzyńskiej |
41
21-300 Branica Radzyńska
Polska |
Szkoła Podstawowa w Paszkach Dużych |
39
21-300 Paszki Duże
Polska |
Szkoła Podstawowa w Żabikowie |
65
21-300 Żabików
Polska |
Szkoła Podstawowa w Brzostówcu |
72
21-300 Brzostówiec
Polska |
Szkoła Podstawowa w Ostrówkach |
66B
21-310 Ostrówki
Polska |
Szkoła Podstawowa w Wohyniu |
ul. Józefa Piłsudskiego 25
21-310 Wohyń
Polska |
Z.O.Szkoła Podstawowa w Kąkolewnicy |
ul. Szkolna 4
21-302 Kąkolewnica
Polska |
Szkoła Podstawowa w Żakowoli Poprzecznej |
43
21-302 Żakowola Poprzeczna
Polska |
Szkoła Podstawowa w Tchórzewie Kolonii |
186
21-345 Tchórzew-Kolonia
Polska |
Szkoła Podstawowa w Lisiowólce |
74a
21-310 Lisiowólka
Polska |
Z.O.Szkoła Podstawowa w Brzozowicy Dużej |
83
21-302 Brzozowica Duża
Polska |
Z.O.Szkoła Podstawowa im. Ks. Lucjana Niedzielaka w Polskowoli |
131
21-302 Polskowola
Polska |
Szkoła Podstawowa w Turowie |
76
21-302 Turów
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła Ii w Borkach |
ul. Wojska Polskiego 25
21-345 Borki
Polska |
Zespół Szkół Szkoła Podstawowa im. Gen. Walerego Wróblewskiego (Zabiele) |
8b
21-300 Zabiele
Polska |
Szkoła Podstawowa Z Oddziałami Przysposabiającymi Do Pracy w Radzyniu Podlaskim |
ul. Lubelska 25
21-300 Radzyń Podlaski
Polska |
Szkoła Podstawowa w Zakrzewie |
27
21-307 Zakrzew
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 1 Im Bohaterów Powstania Styczniowego w Radzyniu Podlaskim |
ul. Jana Pawła II 25
21-300 Radzyń Podlaski
Polska |
Szkoła Podstawowa nr 2 w Radzyniu Podlaskim |
ul. Sitkowskiego 3
21-300 Radzyń Podlaski
Polska |
Szkoła Podstawowa Specjalna w Radzyniu Podlaskim |
ul. Sitkowskiego 1B
21-300 Radzyń Podlaski
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Świętego Jana Pawła Ii w Białce |
49A
21-300 Białka
Polska |
Szkoła Podstawowa w Suchowoli |
133
21-310 Suchowola
Polska |
Szkoła Podstawowa im. Romualda Traugutta w Białej |
30
21-300 Biała
Polska |